ZACHWYTY to nowe, wyjątkowe wydarzenie artystyczne na mapie Koła.

W roku 2019 ZACHWYTY zainicjowały cykl koncertów muzycznych opartych na wybitnej twórczości polskich autorów tekstów i kompozytorów. Chcemy wspólnie z Wami tą twórczością się zachwycać. Wierzymy, że w czasach, w których rynek muzyczny i media przepełnione są nierzadko miałkością i bezbarwnością, istnieje ogrom muzyki wartościowej i godnej wysłuchania.

W roku 2019 na deskach Miejskiego Domu Kultury w Kole zaprezentowane zostały piosenki z fenomenalnymi tekstami Agnieszki Osieckiej. Dlatego z pełną odpowiedzialnością uważamy, że był to koncert z ambicjami.

W wydarzeniu wzięli udział młodzi artyści. Byli wśród nich dzieci stawiający pierwsze kroki na scenie, ale też ci, którzy posiadają już znaczy dorobek artystyczny. Pokazaliśmy, że choć genialna twórczość Osieckiej bywa niełatwa w odbiorze, to sięgać po nią mogą również najmłodsi.

Inicjując ZACHWYTY odpowiedzieliśmy na zainteresowanie mieszkańców Koła i okolic wydarzeniami kulturalnymi, w tym koncertami muzycznymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz ceniąc zaangażowanie i udział w naszych wcześniejszych muzycznych realizacjach, zapoczątkowaliśmy wydarzenie, które jesteśmy przekonani, na stałe wpisze się w kolski kalendarz kulturalny.

Koncert został zagrany dwukrotnie, a wstęp na niego był całkowicie bezpłatny. Wydarzenie w swoim charakterze przeznaczone było dla każdej grupy wiekowej, wzięły w nim udział całe rodziny, włączając dzieci.

 

Zapraszamy na kolejną edycję koncerty ZACHWYTY już za rok.

© 2019 Stowarzyszenie Kolska Trójka | Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: FineWeb.pl | CudneChwile